Redukce hmotnosti

V této oblasti výživy Vám poskytneme poradenství týkající se úpravy jídelníčku a pohybového režimu, který povede k úspěšné a dlouhodobě udržitelné redukci hmotnosti. Pomůžeme Vám v hledání řešení obtíží, které může redukce hmotnosti přinést. Budeme hledat způsob, jak jídelní režim upravit a to v tempu, které Vám bude vyhovovat.

Nedílnou součástí redukčního režimu je pohybová aktivita, kterou naše programy zahrnují. Dle Vašeho přání, však můžeme poskytnout i program bez pohybové aktivity - jen je třeba si uvědomit, že nejlepších výsledků při redukci se vždy dosahuje, pokud jde ruku v ruce - úprava jídelního režimu a pravidelná pohybová aktivita.

Pokud se rozhodnete pro program zahrnující pohybovou aktivitu, plánování jednotlivých konzultací a lekcí se sportovním trenérem se bude odvíjet od Vašich časových možností - budeme se snažit Vám vyjít maximálně vstříc (maximálně je však možné 12 cvičení za 3 měsíce).

Možná jste již redukčními programy někdy prošli a víte, že udržet svoji motivaci je občas těžké. V rámci našich programů bychom Vám rádi pomohli i v této oblasti. Kromě slovní motivace :), Vám můžeme zapůjčit fitness náramek, který bude hlídat plnění Vašeho "krokového cíle" a event. Vás upozorní, že je potřeba se trochu projít.