Proč právě my?


Aktuality na našem Facebooku

Neváhejte a rozhodněte se ještě dnes pro zravý životní styl s  nutriční poradnou Moveat.

Moveat nutriční poradna, se zaměřuje na klienty všech věkových kategorií. Základem naší práce je poskytovat komplexní poradenství v oblasti výživy a pohybu. Hlavním pilířem, na kterém naše poradenství stavíme, je vzdělání - vzdělání nutričních terapeutů a sportovního trenéra. V rámci programů využíváme doporučení, která pochází od odborných společností. Naším primárním cílem je tato specializované doporučení srozumitelně předat vám klientům a naučit Vás tak samostatně rozhodovat o vašem jídelním plánu a jak si pohybovou aktivitou neublížit a co nejvíce z ní profitovat.

V naší poradně se nemusíte obávat nutnosti nákupu doplňků stravy - upřednostňujeme potraviny, se kterými se běžně setkáváte v obchodě. Vaše motivace, odhodlání a spolupráce jsou nejdůležitější prvky úspěchu - my Vám na Vaší cestě k úspěchu nabízíme naší plnou podporu, odborné rady a klidné zázemí, kde se budete cítit dobře.

Důležité je zmínit, že poradna Moveat je zaštítěna nutričními terapeuty, nikoliv výživovými poradci. Kdo je nutriční terapeut? Nutriční terapeut, event. specialista získal přehled o výživě na základě studia na lékařské fakultě a to v rámci tří až pětiletého studia. Výživový poradce má povědomí o výživě díky kurzu trvajícím od několika dnů po pár týdnů. Podle české legislativy je nutriční terapeut/specialista, zdravotník který může řešit výživové problémy lidí a může doporučit jejich případné řešení.

Nyní víte, že se o Vás postarají skuteční profesionálové. Tak neváhejte a objednejte si konzultaci ještě teď.